Alergeny
Wybierz, na co jesteś uczulony i korzystaj z bezpiecznych przepisow i zamienników.
Wyeliminuj alergeny
Wyjątkowa selekcja

Przepisy

Staram się zebrać tutaj przepisy wykorzystujące przetwory. O to przecież chodzi, aby to, co udało nam się zachować z sezonu, zjeść z ochotą w akompaniamencie dostępnych poza sezonem smaków.

Nie samymi przetworami jednak człowiek zyje. Drugi mój cel to zebrać i posegregować przepisy sezonowe, wykorzystujące to, czego w danym okresie najwięcej, lub zastępujące to, czego nam brak. Stąd podział na pory roku, których przewodnią myślą jest dostępnosć i, nierzadko, fantazja.

Szukaj przepisów

08.03.2023

Smoothies ze wszystkiego

Zrobione z zamrożonych i niezamrożonych owoców i warzyw zblendowanych na gładki krem, smoothies są szybkim daniem, które uratuje w chwilach słabości i lenistwa.
Zobacz przepis >>
21.01.2023

Quatre-épices

Doskonała przyprawa, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dodaje się biały pieprz. Lubię dodawać ją do beszamelu, buraczków, marchewki z […]
Zobacz przepis >>
19.09.2022

Rolada makowa na biszkopcie

Zazwyczaj rolady makowe są na cieście kruchym drożdżowym. Ale właśnie nie ta, ta jest na biszkopcie i jest to świetny kontrast dla ciężkiego nadzienia makowego.
Zobacz przepis >>

Odwiedź także

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram